Hizmetler

Faaliyet Alanları

Miras Hukuku

Miras hukukundan kaynaklanan davaların takibi ve çözümü konusunda müvekkillerine yasal danışmanlık ve hukuk hizmeti sağlamaktadır.

Detay

İş Hukuku

4857 sayılı İş Kanun’u kapsamında, hizmet sözleşmelerinin hazırlanması, işçi ve işveren arasında iş sözleşmesinden doğan tüm hukuki uyuşmazlıkların çözümü, tarafların yasal haklarının korunması konusunda yasal danışmanlık ve hukuk hizmeti vermektedir.

Detay

İdare ve Vergi Hukuku

İdarenin eylem ya da işlemleri sebebiyle hakları ihlal edilen müvekkillerimize, uğradıkları zararların tazmini ya da hukuki statülerinin eski hale iadesi için etkin ve güvenilir hukuki destek sağlamaktadır.

Detay

İcra İflas Hukuku

İcra dosyalarının açılması ve takip işlemlerinin yapılması, müvekkillerinin alacaklarının en kısa sürede ve en az masrafla tahsil edilmesi için hukuki destek sağlamaktadır.

Detay

Ceza Hukuku

Ceza soruşturması ve kovuşturması aşamasında müvekkillerine etkin ve güvenilir hukuki destek sağlamaktadır.

Detay

Aile Hukuku

4271 sayılı Türk Medeni Kanun’u kapsamında Aile Hukuku ile ilgili tüm hukuki uyuşmazlıklar ve bu hukuki uyuşmazlıkların takibi için taraf olunacak davalarda, etkin ve güvenilir hukuki destek sağlamaktadır.

Detay

Bozdağ Hukuk Bürosu

Hukukun Her Alanında Üstün Hizmet

Büromuz kurulduğu günden bu yana, müvekkillerimize, yaşadıkları hukuki ihtilafların çözümü konusunda, yasal danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. Bizim için önemli olan, müvekkillerimize yasal zemine uygun, pratik ve sonuç almaya dönük çözüm önerileri sunmaktır. Yıllar içerisinde bu şiarla yürüttüğümüz faaliyetlerimiz neticesinde, müvekkillerimizin güven ve itibarını kazanmanın gururu içerisinde, faaliyetlerimize ilk günkü heyecan ile devam etmekteyiz.

Bir Uzman ile Konuşun

+90(212) 466 34 69